Jste jedni z těch, které trápí problémy s DPF filtrem? Máte automobil s dieselovým motorem? Chcete využít vyššího výkonu motoru při menší spotřebě? Máme pro Vás snadné, levné a efektivní řešení!

Nepodléhejte "jednoduchému" řešení s odmontováním DPF filtru s rizikem vysoké pokuty. Celou problematiku můžete vyřešit daleko efektivněji používáním aditiva Envirox DPF Assist. Prostudujte si potřebné detaily zde.

Filtr pevných částic (DPF) není ideálním konstrukčním řešením pro zachycování nespálených částic při nedokonalém spalování. Jeho ucpání má za následek snížení výkonu motoru, horší akceleraci nebo i vyšší spotřebu. Motor má nižší výkon, prostě netáhne. Musíte ho častěji nutit do vyšších otáček.

aditivum DPF Assist 0,5l s dávkovačem pro regeneraci DPF filtru

Existuje řada návodů, jak od výrobců vašeho vozidla, tak z internetových diskuzí, jak se s problémy s DPF filtry vypořádat. Vy se však můžete v klidu věnovat svým povinnostem nebo zálibám, když budete využívat aditivum Envirox DPF Assist. Ten bude za Vás čistit pravidelně filtr i v kritických podmínkách městského provozu, kdy jezdíte krátké vzdálenosti.

Vyzkoušejte Envirox DPF Assist ještě dnes a získejte řadu výhod z moderního výzkumu pro praktické aplikace. DPF Assist byl vyvinut odborníky na aditiva do paliv. Kromě pozitivního vlivu na filtr pevných částic má pozitivní vliv na snížení spotřeby vlivem lepšího spalování paliva a udržování čistější spalovací komory motoru.

Sada určena k dokonalé péči a ochraně Vašeho automobilu.

Sada AUTO
ochranný nano štít na karosérii

Přípravek na účinnou ochranu nového i staršího autolaku.

Politura
vytvrzovací vosk na lak

Vysoce účinný prostředek proti vodě a špíně s ochranným efektem.

Supraperl
ochranný přípravek na sklo

Výkonný přípravek pro ruční mytí vozu s dlouhodobou účinností.

Nanošampón
nanokosmetika pro mytí vozu