Zde naleznete odpovědi na některé nejběžnější otázky, které nám zákazníci pokládají.

Otázka: Jaké jsou výhody používání Envirox ™?

Odpověď: Envirox™ zlepšuje spotřebu paliva, snižuje škodlivé emise a odstraňuje karbonové usazeniny v motoru, což umožňuje lepší spalování. Dalším pozitivním projevem je snížení hlučnosti a zlepšení rovnoměrného chodu motoru.

Otázka: Co je dávkování?

Odpověď: Jeden díl aditiva Envirox™ se přidává až do 4.000 dílů motorové nafty. Při použití našeho dávkovače na cesty např. pro 50 litrů motorové nafty použijete 25 ml aditiva. Náš dávkovač má detailní odměrnou stupnici, která Vám dávkování velice usnadní. Na obalu je uvedena také převodní tabulka pro různé objemy nádrží.

Otázka: Jak ovlivní Envirox™ záruku mého motoru?

Odpověď: Výrobci automobilů požadují, aby palivo a aditiva, která mají být použita ve vozidlech, vyhovovala normě EN 590:2000, a že záruky mohou být prohlášeny za neplatné, pokud tuto normu nesplňují. Aditivum Envirox™ splňuje požadavky této normy a jeho přidání do motorové nafty nemá žádný vliv na její změnu ani při opětovném přidávání. Naše společnost je ale pro každý případ pojištěna proti možnému riziku, i když za celých 7 let používání aditiva nevznikl jediný problém u mnoha motorů v souvislosti s použitím aditiva Envirox™.

Otázka: Co když to přijde do styku s kůží?

Odpověď: Aditivum Envirox™ nemá větší škodlivé účinky, než motorová nafta. Při případném kontaktu s pokožkou je třeba zacházet jako pro motorovou naftu, tj. dobré umytí postižené oblasti mýdlem a vodou.

Otázka: Jak mám skladovat Envirox™?

Odpověď: Dávkovač na cesty Envirox™ by měl být uložen mimo dosah přímého slunečního světla, teplota pod 4°C mění mírně jeho hustotu, chraňte proto obsah před nižší teplotou než je tato hranice.

Otázka: Kdo jiný používá Envirox™?

Odpověď: Aditivum Envirox™ je používáno převážně v autobusové dopravě, nákladní a železniční přepravě v rámci EU a v Asii. Probíhají také testy v lodní přepravě.

Sada určena k dokonalé péči a ochraně Vašeho automobilu.

Sada AUTO
ochranný nano štít na karosérii

Přípravek na účinnou ochranu nového i staršího autolaku.

Politura
vytvrzovací vosk na lak

Vysoce účinný prostředek proti vodě a špíně s ochranným efektem.

Supraperl
ochranný přípravek na sklo

Výkonný přípravek pro ruční mytí vozu s dlouhodobou účinností.

Nanošampón
nanokosmetika pro mytí vozu

Nenašli jste tady svůj dotaz? Neváhejte se zeptat.