Zdánlivý nebo skutečný růst nákladů vždy přímo ovlivňuje cenu konečného výrobku. To není nijak světoborné zjištění, řeknete si. Zajímavé ale je, jak se tyto vlivy promítají do konečné ceny výrobku ve skutečnosti.

Prvním řešením je nezvýšení ceny kvůli konkurenčnímu boji a obavy ze ztráty pozice na trhu. Ve skutečnosti ale dochází k neviditelnému růstu cen v čase a přípravě zvýšení ceny přes služby nebo pozdějšímu růstu cen po "kleknutí" konkurence. Druhým způsobem je přímé zvednutí cen na základě růstu nákladů. V obou případech rozumně řízené firmy hledají úspory, což nutí firemní pracovníky více přemýšlet o procesech, podmínkách, zlepšeních nebo investicích do inovací. Ty méně inovativní firmy se soustřeďují na výprodeje, slevy a všelijaká "lákadla" pro zákazníky. Konečného důsledku budoucího zvýšení cen se ale stejně nevyhnou. Důležitý přitom je také fakt, že zákazníci, kteří jako první nakoupili za plné ceny, se stali "nedobrovolnými sponzory" posledních zákazníků.

Jedna z cest, jak snižovat své náklady, je inovace. Můžete pořizovat nové technologie a měnit původní pracovní návyky. S tím souvisí i možnost využívat nových technologií v oblasti snížení nákladů na přepravu. Nižší spotřeba = nižší emise. Nižší emise je možno dosahovat daleko lehčími a efektivnějšími způsoby, než pořizováním nových dopravních prostředků podle norem EURO V (VI). Tvrdé evropské normy začínají mít své negativní dopady v hledání různých konstrukčních řešení, třeba v SW úpravách :-)

Nižší emise a také spotřebu lze ale také dosáhnout pomocí nových technologií. A ty se dnes již běžně využívají i v aditivech do paliv. Řada aditiv se plní již ve výrobě nebo přepravě paliva na čerpací stanici. U žádného prodejce paliva ale nedostanete informaci, jaké aditivum do paliva přidává. A v tom se my lišíme od prodejců paliv. U nás přesně víte, jak aditivum Envirox funguje, co je v něm a jaký efekt vám přináší. Jeden z posledních dopisů od našeho firemního zákazníka zní: "Dobrý den i Vám, zatím to vypadá na úsporu okolo 7-8%, ale chceme tomu dát trochu času, abychom mohli porovnávat delší období". A to je přesně ten důvod, proč se zabýváme moderními technologiemi, nano aditivem Envirox i aditivem pro regeneraci DPF filtrů Envirox DPF Assist. Přínosy pro naše zákazníky nás stále baví.

Sada určena k dokonalé péči a ochraně Vašeho automobilu.

Sada AUTO
ochranný nano štít na karosérii

Přípravek na účinnou ochranu nového i staršího autolaku.

Politura
vytvrzovací vosk na lak

Vysoce účinný prostředek proti vodě a špíně s ochranným efektem.

Supraperl
ochranný přípravek na sklo

Výkonný přípravek pro ruční mytí vozu s dlouhodobou účinností.

Nanošampón
nanokosmetika pro mytí vozu