V tomto měsíci jsme obdrželi netrpělivě očekávané výsledky z dlouhodobých testů od našeho polského zákazníka PKP Cargo S.A.

Je takto provedené zadání na poptávkových serverech jedinou úspěšnou variantou, jak snížit náklady na PHM, tedy jak ušetřit?

Tyto a další hesla tvoří dnes již trvalý slovník medií i zájmů mnoha odborníků nebo uživatelů.

Mnozí majitelé svých autíček hledají řadu let recept na nižší spotřebu. I když jsou diskutovaná témata různorodá, mezi základní patří:

Na základě požadavků od zákazníků se díky inovativnímu vývoji podařilo prodloužit spotřební lhůtu aditiva do nafty EnviroxTM a přípravku k regeneraci filtru pevných částic EnviroxTM DPF Assist ze 6 na 12 měsíců!

Mohou i letos českým motoristům komplikovat cesty na letní dovolenou autem vysoké ceny nafty v zahraničí? Ano, ale s aditivem Envirox tomu tak být nemusí!

Jste jedni z těch, které trápí problémy s DPF filtrem? Máte automobil s dieselovým motorem? Chcete využít vyššího výkonu motoru při menší spotřebě? Máme pro Vás snadné, levné a efektivní řešení!

Zdánlivý nebo skutečný růst nákladů vždy přímo ovlivňuje cenu konečného výrobku. To není nijak světoborné zjištění, řeknete si. Zajímavé ale je, jak se tyto vlivy promítají do konečné ceny výrobku ve skutečnosti.

Sada určena k dokonalé péči a ochraně Vašeho automobilu.

Sada AUTO
ochranný nano štít na karosérii

Přípravek na účinnou ochranu nového i staršího autolaku.

Politura
vytvrzovací vosk na lak

Vysoce účinný prostředek proti vodě a špíně s ochranným efektem.

Supraperl
ochranný přípravek na sklo

Výkonný přípravek pro ruční mytí vozu s dlouhodobou účinností.

Nanošampón
nanokosmetika pro mytí vozu